• +38

Залиште свій номер телефону, наші менеджери зв'яжуться з Вами в найближчий час.

  • +38

(044) 392-03-99

пн-пт: 9:30 - 19:00
сб: 10:00 - 17:00

Кошик (0)

Знижка 8% до кінця місяця - vodavdom.ua

BWT Anna

Картридж для фільтру BWT Anna Monomax
Anna-BWT
Картридж для фільтру BWT Anna Monomax

118 грн

Тип: картридж фільтра-глечика. Ресурс: до 250 л. К-ть в упаковці: 1шт.

Картридж для фільтру Anna Duomax
Anna-BWT
Картридж для фільтру Anna Duomax

132 грн

Тип: картридж фільтра-глечика. Ресурс: до 250 л. К-ть в упаковці: 1шт. Виробник - BWT, Австрія.

Картриджі для фільтрів BWT Anna

Компанія Best Water Technology (BWT) з'явилася в 1990 році, і на сьогоднішній момент є потенційним лідерів європейського ринку у сфері очищення води. Головна мета співробітників компанії - це надання споживачам інноваційних, ефективних і екологічно чистих технологій, які забезпечують максимальну безпеку здоров'я і щоденну гігієну.

BWT у своїй роботі використовують тільки сучасні системи водопідготовки та водоочищення питної, котлової, технічної води, застосовується і для очищення приватних басейнів. У компанії постійно ведеться розробка нових систем фільтрації або поліпшення існуючої, в якості знезараження використовується ультрафіолетова обробка, окислення, діоксид, озон. У фільтрах використовується особливий захист від легіонел.

Дослідження, які проводяться в лабораторіях, покращують систему водопідготовки і фільтрацію, допомагають видаляти такі важкі метали, як мідь, миш'як, кадмій, свинець, нікель та інші.

Продукція BWT з міткою «зроблено в Європі», добре зарекомендувала себе в Україні. BWT може запропонувати вам якісні глечики фільтри, щоб готувати ароматний кави і надзвичайно смачного чай, фільтри для підвищення якості води в кава-машинах, фільтри для позбавлення від механічних домішок, ультрафіолетові установки, установки зворотного осмосу.

Постійне вдосконалення, нові технології при виготовленні продукції вносять особливий внесок у зростання компанії і в підвищення її авторитету і брендів, які входять до групи BWT - це HOH, Cillit, Christ Aqua, Permo. Головна місія Best Water Technology - надання кращих продуктів у сфері водопідготовки. Вода - це самий справжній еліксир життя і в теж час природний ресурс, який незабаром може вичерпатися. Насолоджуйтеся справжнім смаком цього напою!