• +38

Залиште свій номер телефону, наші менеджери зв'яжуться з Вами в найближчий час.

  • +38

(044) 392-03-99

пн-пт: 9:30 - 19:00
сб: 10:00 - 17:00

Кошик (0)

Статті

Як обрати фільтр для води?

Вже давно ні для кого не є секретом, те що водопровідна вода непридатна для пиття і вимагає додаткового очищення, перед вживанням в їжу. Тому питання про вибір фільтра для очищення води в наш час досить актуальне.

Відомо, що в день людина споживає близько п'яти літрів води (це включаючи супи , чай , компоти і т.д.). Чи варто говорити про те, як важливо для здоров'я людини, щоб вода, яку він використовує як питну, була чистою, тобто не містила в собі шкідливих домішок.

Що ж повинно стати головним критерієм при виборі фільтра для очищення питної води? По-перше, це якість самої проточної води, а по-друге - її кількість.
Існує декілька поширених видів фільтруючих систем:
  • Фільтр глечик
  • Фільтр-насадка на кран
  • Настільні ( настінні ) фільтри
  • Стаціонарні фільтри

Розглянемо кожен з видів докладніше. Отже, фільтр-глечик . Його пристрій до примітивного простий та відомий більшості домогосподарок: звичайний глечик розділений на дві частини фільтром-картриджем , проходячи через який, вода потрапляє в нижню частину глечика вже очищеною. Він дуже зручний і простий у використанні та обслуговуванні . Заміна картриджа повинна відбуватися регулярно і своєчасно, оскільки тільки так можна бути впевненим, що вживана вода досить очищена. З недоліків можна виділити тільки обмежений літраж глечика. Він зазвичай не перевищує 2,5 літра , так що у випадку, якщо треба набрати чистої води в тару великої місткості , то це доведеться робити в кілька «заходів» і щоразу чекати очищення чергової порції води.

Фільтр-насадка на кран, безумовно, зручний тим , що не вимагає окремого місця і сам по собі невеликого розміру. Встановлюється безпосередньо на сам кран і вода, що протікає через нього, потрапляє до вас вже очищеною. Однак, не дуже зручно те , що за хвилину ви отримаєте всього лише 0,20-0,50 літрів води.

Багато людей зараз віддають перевагу настільним (настінним) фільтрам. Встановлюється він або на саму мийку , або вішається поруч. За допомогою гнучкого шланга забезпеченого перехідником він приєднується до водопровідного крана і включається вода з потрібним напором. У самого ж фільтра є невеликий краник, з якого буде надходити вже очищена вода. Зазвичай його недоліком вважається необхідність виділяти спеціально під нього місце, але багато сучасних моделей таких фільтрів комплектуються системами кріплення до стіни, що дозволяє не захаращувати мийку або кухонні поверхні габаритним пристроєм.

І нарешті, одним з найефективніших, хоч і дорогих засобів очищення води називають стаціонарні фільтри. Зовні це одна або декілька ємностей циліндричної форми, які встановлюються під мийкою, а наверх проводиться кран, з якого вода буде надходити вже очищеною. По суті, виходить, що при відкритті крана відразу ж можна отримати питну воду. Дуже ефективний і зручний метод очищення води, але істотним недоліком можна назвати його велику вартість. Що правда, при детальному підрахунку виявляється , що вкладені в це придбання кошти досить швидко окупаються.

Коментарі (0)

Для додавання коментарів зареєструйтесь або зайдіть у свій аккаунт.