• +38

Залиште свій номер телефону, наші менеджери зв'яжуться з Вами в найближчий час.

  • +38

(044) 392-03-99

пн-пт: 9:30 - 19:00
сб: 10:00 - 17:00

Кошик (0)

Знижка 8% до кінця місяця - vodavdom.ua

Статті

Фільтр-глечики. Наскільки добре очищають воду?

Завдяки використанню новітніх матеріалів - технології очищення води зробили крок далеко вперед за останні 30 років. Ці зміни не могли залишити поза увагою сегмент очищення води за допомогою фільтрів-глечиків, вони користуються все більшою популярністю і цілком заслужено. Хоча на ринку надані більш технологічні рішення які зможуть очистити воду до джерельного стану, фільтри-глечики прекрасно справляються з доочищенням водопровідної води до оптимального стану.

Лайфхак. Зворотній осмос – що за «монстр»

Лайфхак. Зворотній осмос – що за «монстр»

Кожна друга покупка фільтру для води в домашнє господарство в нашому магазині – це придбання системи на основі технології зворотного осмосу. Але ж пересічні люди практично не знаюсть навіть що воно таке! Пропонуємо розібратися що означає цей термін і чому саме ці фільтри так швидко набирають популярності серед покупців.

Основою технології є протікання під тиском рідини через спеціальну очищуючу мембрану. Фільтр звільнює воду практично від будь-яких домішків, наближуючи її до властивостей води, отриманої від танення найдавніших льодовиків.

Дію мембран для очищення рідини засвідчили ще давні елліни. Вже в ті часи люди помітили, що морська вода втрачає свою сіль та стає прісною, якщо пропустити її через віск.

У промисловому масштабі мембрани для опрісніння води стали використовувати в 60-ті роки ХХ сторіччя. Технологія швидко прогресувала і вже 20 років потому такі установки досягли рівня використання у домашніх умовах. Сьогодні сотні тисяч сімей використовують системи зворотного осмосу, отримуючи екологічно чисту питну воду. Спеціалісти визнають, що на сьогодні у світі це, дійсно, найпрогресивнівша технология.

Накип і засоби боротьби з нею

Чим же є накип і наслідки її утворення. Всім відомий неприємний білий наліт на чайнику. На жаль він образуется не тільки на чайнику, але й на побутових водогрійних приладах, таких як, бойлери, пральні машини, котли, що загрожує передчасним виходом його з ладу. У даній статті ми розповімо як боротися з цим неприємним явищем.

Як оплатити Замовлення на сайті?

Для тих наших покупців, які йдуть в ногу з часом, цінують свій час, а головне вміють економити, ми розробили просту і зрозумілу систему оплати замовлень на сайті.

Лікувальні води України

Нам пощастило жити в країні, яка неймовірно насичена природними ресурсами і мінеральними джерелами. Саме на Україні ситуація з лікувальними родовищами унікальна.

Яка вода корисна для організму?

Нині багато говориться про важливість чистої води в здоров'ї людини, і що вода повинна потрапляти в організм в достатньому обсязі. Однак, питання не тільки в кількості води, що випивається а й в її якості. Давайте спробуємо розібратися: яка ж вода найбільш корисна для людини, ну або хоча б не заподіє шкоди організму?

Методи очищення питної води

На сьогоднішній день не можна виділити якийсь один спосіб очищення води, стверджуючи, що він досконалий, а інші ні. 

Необхідність води під час занять спортом

Під час занять спортом людина може втрачати від 1-го до 3-х літрів рідини. Від таких параметрів як температура навколишнього повітря, інтенсивність навантаження і вага, залежить те, який обсяг води витратить організм в процесі занять.

Зворотний осмос - за і проти

Сам принцип полягає в тому, що вода проходить (продавлюється) крізь спеціальну мембрану, її називають ще напівпроникної, яка може пропустити через свою структуру тільки молекули води, кисню або ті, що ще менше їх за розміром.

Чиста вода для мами і малюка

Перші місяці життя малюк вживає в їжу виключно материнське молоко, однак склад молока годуючої мами здебільшого пов'язаний з тим, що вона вживає в їжу і яку воду п'є.

Речовини у воді: Хлор

Вперше хлор послужив засобом для дезінфекції води на початку 20-го століття, в Лондоні, коли там спалахнула епідемія холери.

Очищення води від бактерій

Та величезна кількість мікроорганізмів, яке мешкає в нинішніх водних джерелах, матінка- природа просто не в змозі переробити самостійно.

Солі жорсткості у воді

Накип, що утворюється на нагрівальних елементах побутової техніки, яка контактує з водою, викликана присутністю у водопровідній воді солей жорсткості.

Бутильована вода або фільтр для води?

Останнім часом стало дуже поширеним набувати бутильовану воду. Давайте розглянемо трохи докладніше, що вона може собою представляти.

Як обрати фільтр для води?

Вже давно ні для кого не є секретом, те що водопровідна вода непридатна для пиття і вимагає додаткового очищення, перед вживанням в їжу. Тому питання про вибір фільтра для очищення води в наш час досить актуальне.