• +38

Залиште свій номер телефону, наші менеджери зв'яжуться з Вами в найближчий час.

  • +38

(044) 392-03-99

пн-пт: 9:30 - 19:00
сб: 10:00 - 17:00

Кошик (0)

Знижка 8% до кінця місяця - vodavdom.ua

Dafi

Картридж Dafi classic
Dafi
Картридж Dafi classic

92 грн

Картридж для фільтрів глечиків. Типорозмір - Brita Classic. Ресурс - до 200л. Максимальний термін служби - до 90 днів. К-сть в упаковці - 1шт. Виробник: Formaster S.А., Польща.

Картридж Dafi Unimax (maxtra)
Dafi
Картридж Dafi Unimax (maxtra)

113 грн

Картридж для фільтрів глечиків. Типорозмір - Макстра. Ресурс - до 200л. Максимальний термін служби - до 90 днів. К-сть в упаковці - 1шт. Виробник: Formaster S.А., Польща.

Фільтри для води, картриджі Dafi

Польская компанія Formaster спеціалізується на виробництві якісних фільтрів для води Dafi.

Formaster це передове, актуальне підприємство, яке успішно працює вже більше двадцяти років. Завдяки застосуванню нових технологічних рішень ще на стадії розробки, всі товари Formaster характеризуються найвищою якістю, стильним дизайном і ефективністю.

Фільтри для води Dafi, призначені для застосування в домашньому господарстві, вони цінуються споживачами в багатьох країнах світу, тому що вода виходить дуже хорошою, а головне все це робиться без впровадження шкідливих сумішей.
Якість товарів пов'язано з головною місією компанії.

Потенціал виробництва Formaster:

У роботі використовуються сучасні верстати з цифровим адмініструванням, а також спеціальні програми, що дозволяють змоделювати кінцевий продукт у 3D форматі, це дозволяє практично миттєво і точно, відтворити документацію продукту, робити будь-які зміни та поправки, одержувати інші моделі і запускати серійний випуск.

Дуже розвинене розподіл дозволяє в стислі терміни вивести продукт на ринок. Фахівці здійснюють контроль над усіма процесами, які проходять в дослідницьких лабораторіях і на виробництві Formaster, цим вони гарантують, постійний розвиток технологій, прекрасна якість на етапі зародження проекту, кращий сервіс і успішні продажі.

Слоган компанії Formaster звучить так: чиста і гаряча вода у ваш дім!

Фільтри для води Dafi хочуть завоювати частину європейського ринку у виробництві і продажі унікальних продуктів для нагрівання і очищення води, за допомогою впровадження нових технологій і вигідної ціни.

Користуйтеся фільтрами для води Dafi і пийте справжню воду, без забруднення і неприємного запаху.