• +38

Залиште свій номер телефону, наші менеджери зв'яжуться з Вами в найближчий час.

  • +38

(044) 392-03-99

пн-пт: 9:30 - 19:00
сб: 10:00 - 17:00

Кошик (0)

Знижка 8% до кінця місяця - vodavdom.ua

Фільтри для води на Дарниці

Сьогодні неможливо уявити жодну квартиру міста, де б не стояв фільтр для води. І це далеко не розкіш, а перш за все необхідність. Вся справа в тому, що в наші будинки не надходить повністю очищена вода, яка була б безпечна для здоров'я. Причиною цього є те, що міські системи очищення води Дарниці не справляються з поставленим завданням.

Через це людям і доводиться самостійно справлятися з такою проблемою, як очищення води, Дарниця далеко не єдиний район Києва, де це необхідно робити. Благо практично скрізь можна придбати фільтри для води, залишається тільки лише розібратися в їх різноманітті і вибрати для себе найбільш оптимальний варіант.

Типи фільтрів для води:

1. Фільтр-глечик. Він відноситься до фільтрів накопичувального типу і працює вкрай просто. У верхню ємність глечика наливається вода, і під власною вагою вона просочується крізь картридж, де і відбувається фільтрація. Зручність такого фільтра полягає в тому, що немає необхідності підключати його до крану, і тому користуватися ним можна всюди (де немає водопроводу), не потрібно вартувати воду, щоб вона не втекла через край, а так само його можна використовувати тривалий час, лише регулярно змінюючи картриджі. Майже в кожному господарському магазині є такі фільтри для води, саме на Дарниці, розташувався центральний офіс магазину «Вода в Дом».

2. Фільтр-насадка. Має форму циліндра і невеликі габарити. При необхідності надівається на кран, і фільтрує потрібну кількість води. До нього йде комплект насадок, які підходять для різних видів кранів. Фільтри для води на Дарниці користуються великою популярністю, і цей тип зокрема. Але у нього є один невеликий недолік, під нього потрібно підставляти ємність, в якій буде накопичуватися чиста вода, і встановлювати цю ємність потрібно так, що б не влаштувати невеликого потопу, якщо ви раптом забаритеся, і не встигнете її вчасно прибрати з під фільтра.

3. Настільний фільтр. Являє собою невеликий корпус з маленьким краником. За допомогою тонкого шланга він підключається до крана і фільтрує воду. Він добре очищає воду і має відносно високу швидкість очищення. З недоліків можна назвати той же, що і у попереднього типу, а так само необхідність прив'язки його до крану і наявність вільного простору під фільтр.

4. Стаціонарний фільтр. Має кілька типів картриджів і накопичувальну ємність (в середньому 10 літрів), а так само окремий кран, що виходить в мийку. Такий фільтр має значні габарити і зазвичай кріпиться під мийкою, щоб не завдавати незручностей. Він ідеально підходить для великих сімей, де постійно потрібно чиста вода. Серед недоліків його, напевно, тільки висока вартість, але з огляду на ступінь продуктивності і якість очищення, такий фільтр досить швидко себе окупить.

У різних типах фільтрів стоять різні механізми фільтрації. Одним з найбільш ефективних є система зворотного осмосу. Такий механізм в основному встановлюється тільки в стаціонарних фільтрах, саме тому ступінь очищення води у них найвища.