• +38

Залиште свій номер телефону, наші менеджери зв'яжуться з Вами в найближчий час.

  • +38

(044) 392-03-99

пн-пт: 9:30 - 19:00
сб: 10:00 - 17:00

Кошик (0)

Знижка 8% до кінця місяця - vodavdom.ua

Фільтри для води в Дніпропетровську

Фильтры для воды Днепропетровск

Найцінніше багатство людини - вода

Людина може прожити якийсь час без усього - без їжі, без світла, без спілкування, але без води вона проживе всього 5 днів, не більше. Вода - основа всього живого на нашій планеті, вона є у всьому - і людина складається з води. Причому, що цікаво, новонароджений складається з води на 86 %, а літня людина - на 50 %. Виходить, що людина старіє в міру спадання кількості води в його організмі?! Принаймні, коли людина п'є достатньо води, то тривалість його життя без хвороб збільшується.

Як впливає вода на наш організм.

Саме завдяки якісній воді наш організм успішно функціонує і живе, а ми насолоджуємося життям і здоров'ям. Людина повинна пити не менше 2 літрів рідини на день, інакше порушується баланс води в тілі людини і погіршується його самопочуття: знижується працездатність і збільшується стомлюваність.

Вченими давно доведено, що більшість хвороб можна запобігти, вживаючи достатню кількість рідини: вода постачає у всі системи та органи людини мінеральними речовинами, покращує мислення і здатність мозку працювати, підвищує творчі здібності. Крім того, брак води в організмі провокує проблеми із зайвою вагою: спрагу часто плутають з голодом і вживають занадто багато їжі, в той час як достатнє пиття допомагає зменшувати жирові відкладення і знизити вагу тіла. Мається на увазі, що людина п'є воду високої якості - без зайвих домішок і шкідливих речовин.

Де взяти воду, максимально наближену до джерельної?

На жаль, сучасна вода з міських водопроводів не може забезпечити нас кришталево чистою водою. Для цього є ряд причин. По-перше, така вода очищується за допомогою хімічних речовин, а по-друге, поки вода йде в будинок по трубах міського водопроводу, який рідко де вчасно оновлюється, то вона встигає забруднитися .

У зв'язку з цим фільтри для води в Дніпропетровську - це предмет необхідності для більшості родин, що піклуються про своє здоров'я. Фільтри для води допоможуть кожній людині створити умови для збереження оптимального водного балансу в організмі. Завдяки якісному фільтру (наприклад, система зворотний осмос) проводиться комплексне очищення води:

1. від хлору і хлорорганічних сполук;
2. віддаляється зайве залізо і марганець;
3. усувається жорсткість води.

Очищення води в таких системах проводиться в кілька етапів, що підвищує ступінь очищення і дозволяє отримати максимально чисту і корисну воду.

Найпростіші системи очищення води в Дніпропетровську - це фільтри типу глека, до них же відносяться насадки на кран і настільні фільтри. У них вода очищається завдяки власному тиску і проходженню через картридж. Найчастіше вони ще виконують функцію пом'якшення води.

Увага! Замовити доставку фільтрів у Дніпропетровськ ви можете зателефонувавши на всеукраїнську безкоштовну гарячу лінію: 0(800)301-399