• +38

Залиште свій номер телефону, наші менеджери зв'яжуться з Вами в найближчий час.

  • +38

(044) 392-03-99

пн-пт: 9:30 - 19:00
сб: 10:00 - 17:00

Кошик (0)

Знижка 8% до кінця місяця - vodavdom.ua

Фільтри для води. Донецьк.

Фильтры для воды ДонецкЧи існує гостра необхідність купувати фільтри для води в Донецьку?

У виробничому процесі існує таке поняття як водопідготовка. У цьому процесі відбувається видалення з води різних механічних домішок, газів, які можуть бути в ній розчинені, метали і солі. Таке очищення води дає можливість запобігти появі накипу на котлах, утворення осаду на обладнанні, корозію, забруднення оброблюваних поверхонь і тари.

Якби таку підготовку на виробництві не проводили, то дороге обладнання ламалося б набагато швидше, термін експлуатації був би значно менше, та й продукція, яка виробляється з використанням води, не змогла б відповідати стандартам якості.

Необхідність фільтрів для води в домашніх умовах.

Якщо така ретельна підготовка води відбувається на виробництві, то як можна нехтувати таким процесом, як очищення води в Донецьку вдома, тим більше що ми використовуємо її для приготування їжі і пиття.

Вода з міського водопроводу не відповідає стандартам чистоти та якості, необхідних для здоров'я організму людини. Мало того, що у воді залишається хлор, яким очищають воду, так там ще містяться і різні домішки - пестициди, що опиняються у водоймах, і добрива з полів, викиди хімії з шкідливого виробництва. Всі подібні речовини з часом накопичуються в організмі, це веде до погіршення здоров'я і зниження імунітету.

Негативно впливає на людину також і високий вміст у воді мінеральних солей - науковий доказ має той факт, що довгожителі користуються м'якою водою з малим вмістом солей і відрізняються відмінним здоров'ям. Тому, якщо ви дбаєте про своє здоров'я та здоров'я своєї родини, потрібно обов'язково використовувати системи очищення води в місті Донецьк.

Як вибрати фільтри для води в Донецьку?

При виборі фільтра найчастіше виходять з суми, яку ви готові витратити на чисту воду. Найдешевше придбати настільні фільтри, глечики чи насадки на кран. Але тут варто відзначити, що ми говоримо зараз про первісну вартість, так як кінцева собівартість води з таких фільтрів разом зі своєчасною заміною картриджів, вийде досить високою. Подібні фільтри непогано очищають воду від хлору, фенолів, важких металів і пестицидів. Найголовніше вчасно міняти картриджі, так як вони після закінчення терміну придатності можуть самі забруднювати воду.

Якщо ви вирішили вибрати більш дорогий фільтр, то зверніть увагу на стаціонарні фільтри. Незважаючи на високу ціну, у них вища продуктивність і вони набагато ефективніші. Очищення води в них відбувається в кілька етапів, що забезпечує якісне очищення води.

Найвищою ефективністю має система зворотний осмос. Фільтруючий елемент такого фільтру - це мембрана, через яку пропускаються тільки молекули води. Після очищення в такому фільтрі воду рекомендується додатково збагачувати мінералами.

Вибирайте фільтр на свій смак, самостійно очищайте воду і можете бути впевнені, що така вода допоможе вам зберегти своє здоров'я.

Увага! Замовити доставку фільтрів в Донецьк ви можете зателефонувавши на всеукраїнську безкоштовну гарячу лінію: 0(800)301-399