• +38

Залиште свій номер телефону, наші менеджери зв'яжуться з Вами в найближчий час.

  • +38

(044) 392-03-99

пн-пт: 9:30 - 19:00
сб: 10:00 - 17:00

Кошик (0)

Фільтри для води на Харківському

Ще в давнину люди знали, що чиста вода є запорукою відмінного здоров'я людини. На жаль, сьогодні мало у кого є можливість насолоджуватися чистою водою з першоджерела, міські жителі такої можливості не мають зовсім. І в основному це пов'язано з тим, що недосконалі системи очищення води Харківського району, та й водопровідні труби не мінялися вже багато років.

Очищення води Харківського проводиться за допомогою хлору, і мало того, що він дає дуже неприємний запах воді, він ще й є вкрай шкідливим, і навіть отруйним для людини. Тому всім жителям району необхідно регулярно використовувати побутові фільтри для води, Харківський дає можливість вибрати абсолютно будь-який, який буде відповідати всім вимогам жителів.

Почнемо з того, що вибираючи необхідний фільтр, потрібно орієнтувати на те, яку воду ви будете очищати. Для міських жителів найважливіше очистити воду від хлорорганічних сполук, які додаються туди на міських очисних спорудах. А так же від дрібних частинок іржі, які потрапляють у воду з водопровідних труб, які, як правило, не змінюються роками, а то й десятиліттями.

Як вже говорилося, фільтри для води в Харківському можна знайти будь-які і найчастіше люди вибирають фільтри типу глечик. Вони вкрай прості у використанні, коштують недорого, але при цьому мають масу недоліків. Ми ж докладніше зупинимося на іншому типі - стаціонарний фільтр.

Чим же він такий привабливий і чому заслуговує на особливу увагу? Все дуже просто. По-перше, це найпродуктивніший тип з усіх наявних побутових фільтрів. По-друге, в ньому присутні кілька ступенів очистки води, починаючи від простого механічного, і закінчуючи системою зворотного осмосу. Ступені очищення можуть підбиратися індивідуально, залежно від потреб кожного окремого клієнта, що неймовірно зручно.

Якщо розглядати такий фільтр чисто зовні - він досить об'ємний, але це абсолютно не заважає, тому що встановлюється він під раковиною кухні і непомітний оку оточуючих і не доставляє ніяких незручностей. Навіть навпаки, його великий обсяг дозволяє в окремому резервуарі накопичувати очищену воду і подавати її в будь-який час, не чекаючи фільтрації, як це відбувається у всіх інших типів фільтрів. Так само стаціонарний фільтр має окремий кран, який кріпиться до мийки, і з якого очищена вода подається для вживання.