• +38

Залиште свій номер телефону, наші менеджери зв'яжуться з Вами в найближчий час.

  • +38

(044) 392-03-99

пн-пт: 9:30 - 19:00
сб: 10:00 - 17:00

Кошик (0)

Знижка 8% до кінця місяця - vodavdom.ua

Фільтри для води. Харків.

Фильтры для воды ХарьковНікому не потрібно розповідати про те, що людина не може жити без води. Це все ми вивчили ще в школі. У раціоні харчування сучасної людини саме вода повинна бути основним продуктом, так як вона є основним елементом кожної клітинки тіла. Для прикладу можна сказати, що в організмі новонародженої дитини міститься 86% води, а в організмі літньої людини - 50%.

Зупинимося докладніше саме на дітях, так як вони є нашим майбутнім, і ми просто зобов'язані подбати про їх здоров'я. Ще починаючи з внутрішньоутробного періоду свого розвитку, дітки вже потребують води, і тому майбутня матуся зобов'язана вживати як мінімум на 50% води більше, ніж до вагітності. І природно, що для дитини необхідна тільки чиста вода. А де ж її взяти, якщо системи очищення води Харкова безнадійно застаріли і не можуть постачати в житлові будинки придатну для пиття воду?

Яка вода біжить з крана?

За численними дослідженнями можна абсолютно точно стверджувати, що в 90 % випадках, вода, яка надходить у житлові будинки по водопровідних мережах, не відповідає санітарним нормам. І причиною тому є неналежний стан водопровідних, а так само каналізаційних систем міст. Для того щоб не відбувалися масові зараження від води з під крана, в більшості міст проводиться спеціальне очищення води, Харків у цьому питанні не є виключенням.

Вся справа в тому, що очищення води проводиться за допомогою хлорування. Так, хлор здатний вбивати багато вірусів і бактерії, але при цьому він сам по собі небезпечний для здоров'я людини, оскільки здатний викликати багато захворювань, у тому числі і онкологічні. Тому воду для пиття необхідно очищати від хлору і багатьох інших домішок, і робити це можна купуючи фільтри для води, Харків, та й всі міста країни мають потребу в них щодня.

Яку воду необхідно пити дитині?

Повернемося до дітей. З найперших днів свого життя у дитини повинен формуватися правильний питний режим. Багато мам помиляються, вважаючи, що якщо вони вигодовують немовляти грудним молоком, то вода йому не потрібна. Ще як потрібна! На першому році життя споживання води немовлям має виходити з формули: 150 мл на 1 кілограм ваги.

І давати дітям потрібно тільки чисту, кип'ячену воду. Перед кип'ятінням її необхідно додатково очистити, і фільтри для води в Харкові прекрасно дозволяють це робити. Багато хто може задатися питанням, для чого воду фільтрувати, якщо при кип'ятінні в ній знищиться все шкідливе? Під час кип'ятіння весь хлор не встигає випаровуватися, і він перетворюється на отруйні сполуки, і отруєння такою водою набагато страшніше простого харчового отруєння.

Для очищення води найзручніше застосовувати стаціонарний фільтр. Він встановлюється під мийкою, не помітний для очей і не заважає роботі на кухні. У таких фільтрах найчастіше використовується система зворотного осмосу, яка є самою високотехнологічною, і дозволяє давати не тільки вашим дітям, а й усім членам родини добре очищену і безпечну воду.

Увага! Замовити доставку фільтрів в Харків ви можете зателефонувавши на всеукраїнську безкоштовну гарячу лінію: 0(800)301-399