• +38

Залиште свій номер телефону, наші менеджери зв'яжуться з Вами в найближчий час.

  • +38

(044) 392-03-99

пн-пт: 9:30 - 19:00
сб: 10:00 - 17:00

Кошик (0)

Знижка 8% до кінця місяця - vodavdom.ua

Фільтри для води у Львові

Фильтры для воды ЛьвовВода - необхідна умова для життя

Людські поселення і міста завжди з'являлися там, де була вода - поблизу доступних прісних водойм. Тільки за рік людина випиває приблизно 750л води, адже його тіло на 55-70 % складається з неї, що зовсім не дивно, адже вода входить до складу всіх клітин організму людини, будь то рідка кров або тверді кістки. Причому, дитячий організм містить води більше, ніж дорослий.

До води слід ставитися так само, як до будь-якого продукту харчування, і пам'ятати про те, що вона є одним з найважливіших енергоносіїв, другою головною складовою організму, після кисню. Від якості питної води залежить здоров'я та якість життя людини. Застарілі системи очищення води Львова, як все недосконале водопостачання може привести місто до екологічної катастрофи.

Чи чиста вода на Землі?

Чистої природної води на планеті Земля, за твердженнями ВОЗ, немає вже близько 15 років, вона ж повідомляє, що у воді містяться до 13 тисяч потенційно отруйних хімікатів. Унаслідок захворювань, які викликані вживанням брудної води, на планеті щорічно гине більше 10 млн. чоловік. У багатьох індустріальних районах планети у воді, що не пройшла очищення, небезпечно навіть прати одяг. Як виявилося навіть у Байкалі, найчистішому джерелі H2O, через стрімке будівництва навколо знаменитої водойми, вода піддається забрудненню.

Для використання відносно чистої води в даній час сформувалася ціла індустрія, головний напрямок якої очищення води, Львів - велике місто, і споживає велику кількість води в побутових і промислових масштабах. Але водоочисні споруди виконують очищення, головним чином, від природних забруднень, при цьому видаляються найнебезпечніші високомолекулярні домішки. Оптимальним очисним пристроєм в побуті є фільтри для води, Львів як сьоме місто України за чисельністю населення потребує них постійно.

Цей пристрій ефективно покращує якість питної води, взятої як з водогону, так і з різних джерел. При використанні очисного пристрою в складі питної води значно зменшується:

- Концентрація радіонуклідів, важких металів
- Кількість пестицидів, хвороботворних бактерій та інших небезпечних хімічних домішок.

Але, що важливо, при цьому зберігаються всі важливі для здоров'я елементи.

Які бувають фільтри для очищення води?

Побутові фільтри для води у Львові поділяються на кілька типів за 2 параметрами:

- Пристрої відрізняються за формою, конструкцією, способом подачі рідини у фільтр.
- Технологічний фактор, тобто фільтри розрізняються способом очищення води.

Найчастіше покупці звертають увагу при купівлі фільтрів на перший параметр, хоча на якість води впливає саме технологічний фактор.

Основні типи очисних фільтрів:
Глечик. До його достоїнств відноситься невелика вага, не вимагає спеціального підключення до водної мережі, його зручно брати з собою. Проте, ресурс картриджа слабкий, швидкість фільтрації низька, під час контакту картриджа з повітрям прискорюється ріст бактерій, що в підсумку позначається на якості води.

Насадка на кран. Такий фільтр підключається безпосередньо до водопровідного крана, або в безпосередній близькості від нього, плюсом є його невисока вартість і швидке очищення води.

Стаціонарний фільтр. Встановлюється під мийкою і підключається безпосередньо до водопровідної труби. Системи очищення розрізняються за ступенями: від однієї до трьох, мають окремий невеликий кран для питної води, ресурс картриджів високий, вода фільтрується швидко. Серед стаціонарних фільтрів заслуженою популярністю користується, так звана, система зворотного осмосу основним очисним елементом у них служить не вугільний картридж, а мембрана, яка здатна пропускати тільки молекули води і кисню. Якість очищення води стаціонарним фільтром вищеописаної системи ідеальна, але установка пристрою вимагає спеціальної кваліфікації.

Не варто економити на власному здоров'ї і здоров'ї своїх дітей, користуйтеся самі і привчайте їх у всіх сферах життєдіяльності використовувати тільки очищену воду.

Увага! Замовити доставку фільтрів до Львова ви можете зателефонувавши на всеукраїнську безкоштовну гарячу лінію: 0(800)301-399