• +38

Залиште свій номер телефону, наші менеджери зв'яжуться з Вами в найближчий час.

  • +38

(044) 392-03-99

пн-пт: 9:30 - 19:00
сб: 10:00 - 17:00

Кошик (0)

Фільтри для води на Нивках

Кожен погодиться, що про своє здоров'я ми починаємо замислюватися, тільки коли виникають якісь проблеми. І всі ми спрямовуємо свої сили на усунення наслідків захворювання, але практично ніхто не замислюється про їх причини. Однією з основних причин багатьох захворювань, про яку багато хто навіть не підозрюють, є вода поганої якості. Системи очищення води Нивок недосконалі, і причиною тому є:

1. Знос очисне обладнання.
2. Поганий стан трубопроводів.
3. Застарілі нормативи по очищенню води.

Очищення води на Нивках, яка виробляється міськими системами, що не робить воду ідеально чистою, а навіть навпаки, додає в неї хімічні речовини, які небезпечні для здоров'я і викликають ряд захворювань.

Тому жителям району, та й усієї столиці, доводиться самостійно піклуватися про якість води, щоб не нашкодити собі і своїм близьким. Кращим засобом в боротьбі з брудною водою можна назвати фільтри для води, Нивки - це район, де вони активно використовуються і є у вільному продажу.

Але в магазинах можна зустріти велику кількість найрізноманітніших моделей фільтрів, і часто буває складно визначитися з вибором. Фільтри для води на Нивках можна знайти з механічною системою очищення, з вугільними фільтрами, з фільтрами-пом'якшувачами, з обезжілезіватялемі. Але є тільки один фільтр, який поєднує в собі всі вищеназвані способи очищення - це стаціонарний фільтр.

У магазині такий фільтр відразу ж впадає в очі, так як за розмірами він вигідно відрізняється від інших. Але не потрібно цього лякатися, такий фільтр не займе половину робочої поверхні на вашій кухні. Він встановлюється під раковиною і абсолютно не заважає. При цьому від нього відходить спеціальний невеликий краник, який виводиться в саму раковину, і з якого надходить вже очищена вода.

Як вже говорилося, такий фільтр поєднує в собі кілька способів очищення одночасно, тому він і є найкращим. Система, яка встановлена ​​в фільтрі, називається системою зворотного осмосу. Вона є найбільш досконалою і ефективною системою, яка одна може замінити цілу купу фільтрів.

У фільтра такого типу є лише один недолік, коштує він набагато дорожче, ніж більш прості фільтри, але при цьому його продуктивність і якість очищення води непорівнянні з жодною іншою системою. Тому фільтр легко окупає себе за короткий час.