• +38

Залиште свій номер телефону, наші менеджери зв'яжуться з Вами в найближчий час.

  • +38

(044) 392-03-99

пн-пт: 9:30 - 19:00
сб: 10:00 - 17:00

Кошик (0)

Знижка 8% до кінця місяця - vodavdom.ua

Фільтри для води на Оболоні

Зовсім недавно були проведені дослідження, які показали, що воду, яка біжить з-під крана в районі Оболонь, категорично не можна вживати в їжу. Ця вода здатна викликати: карієс, випадання волосся і зубів, гастрит і навіть онкологічні захворювання. Чому ж так відбувається? Просто міські системи очищення води Оболоні проводять очищення води в кілька етапів:

1. Забір води з річки.
2. Додавання в воду коагулянтів.
3. Додавання флоркулянтов.
4. Додавання хлору та аміаку.

Таке очищення води Оболоні робить воду по-справжньому отруйною і абсолютно непридатною для пиття. Особливо небезпечною вода стає в період весняного паводку, в цей час в неї додається подвійна доза реагентів.

Як же бути в такій ситуації, адже багато хто вже знає, що просте кип'ятіння води не здатне повністю її очистити від усіх домішок. Невже потрібно постійно купувати бутильовану воду, якість якої, до слова сказати, теж викликає сумніви? Вихід все ж є, крім звичного всім кип'ятіння обов'язково необхідно використовувати фільтри для води, Оболонь, і всі інші райони міста вкрай в них потребують.

Що дає очищення води за допомогою фільтра?

Вода, що проходить через якісний фільтр, який має кілька ступенів очистки, в першу чергу очищається від всіх великих домішок, таких як іржа, глина, пісок і т.д. Далі з води видаляються хлор і всі його сполуки, які дуже небезпечні для людини. Після цього вода очищується від всіх активних елементів, і вже на останньому етапі відбувається поліпшення смакових якостей води.

Зрозуміло, виникає питання: чи продаються такі фільтри для води на Оболоні, які мають кілька ступенів очищення? Зрозуміло, вони є в продажу. Такий фільтр називається стаціонарний фільтр.

Як правило, він має значні габарити (завдяки чому і відбувається багатоступенева очищення), і встановлюється під раковиною на кухні, щоб не заважати і не займати багато місця. Від фільтра відходить окремий кран, який встановлюється на раковину, і з нього подається очищена вода.

Та система очищення води, яка встановлена ​​в такому фільтрі, називається системою зворотного осмосу. Це найякісніша і досконала система, яка існує на сьогоднішній день. Вона покращує колір води, її смак і властивості. Система зворотного осмосу застосовується не тільки в побутових фільтрах, а й у хімічній промисловості, харчової, в фармацевтиці, на теплостанціях і в багатьох інших галузях.