• +38

Залиште свій номер телефону, наші менеджери зв'яжуться з Вами в найближчий час.

  • +38

(044) 392-03-99

пн-пт: 9:30 - 19:00
сб: 10:00 - 17:00

Кошик (0)

Знижка 8% до кінця місяця - vodavdom.ua

Фільтри для води в Одесі

Фильтры для воды ОдессаЗдавалось би, як може вода - безбарвна рідина, яка не має ні смаку, ні запаху бути настільки важливою для людини? А й справді може, і це пов'язано з тим, що вона присутня у всіх тканинах, у всіх клітинах організму. Весь організм в цілому на 60-65 % складається тільки з води, причому вміст її в організмі чоловіків дещо більше, ніж у жінок, а у молодих людей більше, ніж у літніх.

Тому, щоб підтримувати в нормі стан свого організму потрібно регулярно пити чисту і свіжу воду. Але у багатьох відразу ж закрадеться питання, де ж взяти чисту воду, тоді як з під крана (а це в більшості випадків єдине доступне джерело води) ми отримуємо тільки брудну, адже системи очищення води Одеси давно вже застаріли і не можуть повністю виконувати свої функції?

І дійсно, від цієї проблеми страждають абсолютно всі великі міста. Труби, по яких вода надходить у будинки, часто не змінюються десятиліттями, в них накопичується бруд, іржа, що призводить до появи у воді мікробів і бактерій. Зрозуміло, міськими службами проводиться очищення води, Одеса зокрема цим питанням стурбована вкрай серйозно, але все одно сил міських служб не вистачає на те, щоб у будинки до людей надходила повністю очищена і безпечна вода.

Як отримати чисту воду?

1. Перший, і найпоширеніший спосіб - це кип'ятіння. Про нього в першу чергу згадують більшість людей. Але тут багатьох чекає розчарування, кип'ятіння здатне вбивати мікроби і різні мікроорганізми, але не повністю. Деякі з них здатні витримувати високі температури. До того ж, якщо у воді є домішки, то під час кип'ятіння вони нікуди не зникнуть. Ну і самий важливий момент при кип'ятінні - не випаровується вся хлорка, якою очищають воду, а вона є отруйною для людини.

2. Інший, більш зручний і сучасний спосіб очищення води - фільтрування. Сьогодні практично в кожному будинку можна зустріти фільтри для води, Одеса пропонує величезний вибір моделей і марок. Вони дозволяють швидко очищати воду від будь-яких домішок, дрібного сміття і отруйних речовин. Після використання хорошого фільтра, воду можна навіть не кип'ятити, а пити сирою. Фільтри для води в Одесі продаються високої якості і дозволяють без додаткових зусиль піклуватися про своє здоров'я.

Якщо ви прийняли рішення очищати воду за допомогою фільтра, перед вами постане питання вибору, адже існує декілька їх різновидів:

1. Фільтр -глечик. Використовується для очищення невеликої кількості води, так як фільтрує її повільно.

2. Насадка на кран. Її потрібно щоразу надягати на кран, як тільки вам потрібна чиста вода. Якщо потрібно просто помити посуд, то насадку можна і не вдягати.

3. Стаціонарний фільтр. Найпопулярніший з таких фільтрів встановлюється під мийку і зовсім не заважає на кухні. Від нього відходить окремий краник, з якого надходить очищена вода. Таку систему можна назвати найефективнішою , оскільки в ній встановлена ​​система зворотного осмосу (Одеса), яка сьогодні є найдосконалішою.

Увага! Замовити доставку фільтрів в Одесі ви можете зателефонувавши на всеукраїнську безкоштовну гарячу лінію: 0 ( 800) 301-399