• +38

Залиште свій номер телефону, наші менеджери зв'яжуться з Вами в найближчий час.

  • +38

(044) 392-03-99

пн-пт: 9:30 - 19:00
сб: 10:00 - 17:00

Кошик (0)

Знижка 8% до кінця місяця - vodavdom.ua

Фільтри для води в Печерському районі

Що міститься у водопровідній воді, яку ми кожен день п'ємо, готуємо на ній, миємося самі і купаємо наших дітей? Навряд чи хтось всерйоз замислювався над цим питанням. А даремно, кожному варто знати, що в наш час майже вся вода, що біжить з під крана, гіперхлорірована. Це відбувається від того, що системи очищення води Печерська застосовують додаткові дози хлору, щоб убити всі хвороботворні мікроорганізми в воді.

З одного боку це добре, бактерії дійсно знищуються, але ж сам хлор і його сполуки, такі як трихлоретан, хлороформ і багато інших, вкрай небезпечні для здоров'я людини. Всі вони мають токсичну дію. Тому самостійна очищення води Печерська міста є найважливішим завданням для всіх його жителів.

Що може статися, якщо воду не очищати і регулярно вживати хлоровану? Наслідків безліч:

1. Відбувається пригнічення ЦНС (центральної нервової системи);
2. Уражаються печінку і нирки;
3. Діти до трьох років, які мають будь-які захворювання, при вживанні хлорованої води можуть отримати ці ж захворювання, але в хронічної невиліковної формі;
4. Порушується робота серця і судин, так як хлор робить їх менш еластичними;
5. Ризик захворювання на рак збільшується в 2 рази;
6. У вагітних хлорована вода може викликати викидень.

Це далеко не всі наслідки, які чекають людей при постійному вживанні води з великим вмістом хлору. І щоб все того уникнути, потрібно використовувати фільтри для води, Печерський, як і інші райони міста цього дуже потребують.

На щастя, наука просунулася вже дуже далеко і тепер у кожного жителя міста є можливість боротися з цією проблемою, так як фільтри для води на Печерську доступні кожному і продаються у великих кількостях. Але як вибрати найкращий, той, який дозволить видалити з води максимальну кількість хлору і інших шкідливих речовин?

Практично всі типи фільтрів для води обіцяють відмінну очистку, але все ж є один тип, який найкраще справляється з усіма домішками у воді - це стаціонарний фільтр. Він має досить значні розміри, так як складається з декількох циліндрів, в яких відбувається очищення води, а так само ємності, в якій вже очищена вода скупчується. Обсяг останньої варіює, і відповідно, чим вище вартість фільтра, чим більше він уміщає чистої води, щоб ви завжди могли отримувати її, не чекаючи фільтрації.

Так само фільтр має окремий кран, який виводиться в раковину, таким чином, коли вода потрібна для господарських потреб, можна користуватися звичайним краном, а коли вода необхідна для вживання в їжу - краном від фільтра. Сам фільтр поміщається під раковиною.

Найголовнішою перевагою такого фільтра є система зворотного осмосу, Печерськ потребує її, як ніякий інший район, так як в центрі будь-якого міста найгірша екологія. Це особлива система очищення води, яка виробляється в кілька етапів, і є найефективнішою і просунутої серед усіх існуючих систем очищення.