• +38

Залиште свій номер телефону, наші менеджери зв'яжуться з Вами в найближчий час.

  • +38

(044) 392-03-99

пн-пт: 9:30 - 19:00
сб: 10:00 - 17:00

Кошик (0)

Знижка 8% до кінця місяця - vodavdom.ua

Фільтри для води на Подолі

Багатьом людям, так чи інакше що піклуються про своє здоров'я, відома користь фільтрованої води. Чому саме фільтрованої? Просто тому, що вона набагато чистіше і смачніше тієї, яка біжить у нас вдома з під крана. Міські системи очищення води Подолу не здатні якісно очищати воду, і саме тому її доводиться фільтрувати вдома самостійно.

У чому переваги використання фільтрів для води? Їх декілька:

1. Естетичні якості. Всі знають, що в день потрібно випивати близько 2-х літрів води, але не багато хто виконує цю рекомендацію, так як їм не подобається смак і запах води з під крана. Очищення води Подолу відбувається таким чином, що в неї потрапляє хлор, який і дає специфічний запах і смак.

2. Очищення від хлору. Все той же хлор не тільки змінює смакові якості води, він робить її дуже шкідливою і навіть смертельно небезпечною для людини, якщо вживати таку воду протягом тривалого часу.

3. Очищення від токсинів. За дослідженнями вчених, у воді міститься близько 2100 токсинів, які залишаються у воді навіть після очищення води, яка виробляється міськими службами. Тому в місті обов'язково потрібно використовувати фільтри для води, Поділ не є в цьому винятком.

4. Очищення від свинцю. У воді міститься свинець, який вкрай небезпечний для здоров'я, багато фільтри здатні видаляти його з води і робити її більш безпечною.

5. Економія грошей. Витратившись на фільтр, вам не доведеться регулярно купувати очищену бутильовану воду, яка обходиться в десятки разів дорожче, ніж покупка фільтра і картриджів до нього.

З перевагами фільтрів для води ясно, але ось який саме фільтр купити, щоб він максимально очищав воду від усіх шкідливих речовин?

Фільтри для води на Подолі продаються найрізноманітніші, можна вибрати фільтр-глечик, настільний фільтр, проточний фільтр, фільтр на кран, кулер і багато інших. Але більшість фахівців в цій області рекомендують встановлювати стаціонарний фільтр. Нехай стоїть він не дешево, зате і прослужить набагато довше будь-якого іншого, і очистить воду так, як іншим фільтрам це зробити буде не під силу.

Основною перевагою фільтра такого типу є система зворотного осмосу, яка в ньому встановлена. Вона дозволяє проводити очищення води в кілька етапів, що робить її кришталево чистою, і навіть наближеної за складом до дистильованої. Крім очищення, в даній системі проводиться ще і поліпшення смакових якостей води за рахунок корекції рівня PH.