• +38

Залиште свій номер телефону, наші менеджери зв'яжуться з Вами в найближчий час.

  • +38

(044) 392-03-99

пн-пт: 9:30 - 19:00
сб: 10:00 - 17:00

Кошик (0)

Знижка 8% до кінця місяця - vodavdom.ua

Purolite

Purolite С100E Смола Na+(катіоніт)
Purolite
Purolite С100E Смола Na+(катіоніт)

2788 грн

Катіоніт для пом'якшення води Na+. Жорсткість води - до 10мг-екв/л. Фасування - 25л(20кг).

Компанія Purolite займається розробкою та виготовленням спеціалізованих смол для іонного обміну, каталізаторів, сорбентів і смол певного призначення.

Purolite - це приватна компанія, яка працює з 1981 року. І через 30 років організація розширилася і зайняла місце одного з найнеобхідніших виробників спеціалізованих смол для іонного обміну, адсорбентів каталізаторів, у всьому світі. У компанії Purolite є великий виробничий потенціал. Заводи розташовані на території США, Китаю, Румунії. Система продажів з кожним днем ​​розвивається і дозволяє давати клієнту те, що він бажає і робити все це в найкоротші терміни. Purolite з кожним днем ​​розвивається і збільшує свій оборот. Величезний приплив інвестицій дозволяє використовувати новітні технології та поліпшувати якість продукції.
Компанія прагне виробляти продукти, які дадуть покупцям те, чого немає у конкурентів. Всі розробки та дослідження йдуть на поліпшення продукції та виготовлення нових продуктів. У Purolite спілкування з клієнтами ведеться безпосередньо, що викликає більшу довіру, а також допомагають вирішувати будь незрозумілі питання швидше.

Purolite проводить дослідження та впроваджує кращі рішення в нові продукти, які надають мінімальний вплив на навколишнє середовище. Продукти компанії використовуються в хімічній, фармацевтичній, металургійній, нафтопереробної та харчової промисловості, в ядерній енергетиці, а також у гальванічному виробництві для того, щоб отримати питну воду, напої.

За весь час свого існування, компанія Purolite постійно проводить різноманітні дослідження та експерименти, для поліпшення якості іонообмінних смол, активно допомагає у розвитку цієї галузі.