• +38

Залиште свій номер телефону, наші менеджери зв'яжуться з Вами в найближчий час.

  • +38

(044) 392-03-99

пн-пт: 9:30 - 19:00
сб: 10:00 - 17:00

Кошик (0)

Знижка 8% до кінця місяця - vodavdom.ua

Фільтри для води на Святошино

Проблема забрудненої води в Києві обговорюється вже давно. Страждають всі райони, в тому числі і Святошин. Системи очищення води Святошин все ще застосовують давно застарілу технологію: очищення води за допомогою хлору та його сполук. Але і це не гарантує надходження чистої води в будинки до населення, так як відбувається вторинне забруднення, коли після очисних споруд вода проходить через зношену систему трубопроводів.

Щоб не допустити масових заражень, міська влада перед подачею води в будинки додатково її хлорують. Очищення води на Святошино, вироблена таким чином, робить воду небезпечною для здоров'я, так як надлишкове хлорування може завдати серйозної шкоди організму.

Є кілька способів поліпшити якість води в Києві:

1. Обробляти воду не хлором, а гіпохлоритом натрію.
2. Застосовувати біоочистку.
3. Замінити всю мережу водоканалу.
4. Модернізувати станцію аерації.
5. Використовувати в будинках фільтри для води, Святошин і всі інші райони міста можуть бути ними повністю забезпечені.

Всі зазначені пункти, крім останнього, це турбота міської влади. Єдине, що може робити населення для поліпшення якості води, це застосовувати фільтри. Але чи всі фільтри здатні якісно очищати воду від усіх наявних домішок? Зрозуміло не всі.

Фільтри для води на Святошино продаються найрізноманітніші. Деякі з них мають одну ступінь очищення, а деякі кілька. Логічно припустити, що чим більше ступенів очищення, тим ефективніше працює фільтр.

Одним з найбільш ефективних фільтрів, що мають 5 ступенів очищення, є стаціонарний фільтр. Він називається так тому, що ставиться в конкретному місці, і його не потрібно пересувати. Установка відбувається під раковиною, де фільтр стає непомітний, і від нього в раковину виводиться окремий краник, з якого при необхідності подається очищена вода.

У даного типу фільтрів кілька переваг. По-перше, він має резервуар, в якому накопичується очищена вода і вона доступна в будь-який час. Термін служби такого фільтра є найтривалішим в порівнянні з будь-якими іншими моделями. Ну і найголовніше його перевага - це система зворотного осмосу, яка і дає багатоступеневу очистку. Система ця складається з кількох компонентів, серед яких є обов'язкові, і додаткові. Додаткові встановлюються за бажанням замовника в залежності від якості вихідної води і специфічних потреб клієнта.