• +38

Залиште свій номер телефону, наші менеджери зв'яжуться з Вами в найближчий час.

  • +38

(044) 392-03-99

пн-пт: 9:30 - 19:00
сб: 10:00 - 17:00

Кошик (0)

Фільтри для води на Троєщині

Фільтр для води можна зустріти в кожному другому будинку будь-якого району Києва, в тому числі і на Троєщині. І це здорово, це означає, що люди знають про проблему брудної води і про те, що системи очищення води Троєщини не здатні з нею впорається, а значить, вони турбуються про своє здоров'я.

Але чи всі знають про те, який фільтр найкраще вибрати, яка система очищення води є найбільш прогресивною і ефективною. Очищення води Троєщини повинна проводитися дуже ретельно, адже в ній міститься безліч домішок і шкідливих мікроорганізмів, а так само небезпечні солі:

1. Солі калію - порушують роботу серця і підсилюють сечовиділення.
2. Солі марганцю - викликають порушення в нервовій системі.
3. Солі міді - погано впливають на печінку.
4. Солі кальцію - порушують роботу нирок.

Щоб позбавити воду від усіх цих солей і інших речовин, найкраще використовувати обратноосмотичні системи очищення води, на щастя такі фільтри для води Троєщина може надати в великих кількостях.

Фільтри для води зворотного осмосу

Фільтри для води на Троєщині можна зустріти не тільки з даною системою, але і з багатьма іншими. Фахівці ж рекомендують зупинятися саме систему зворотного осмосу з кількох причин:

1. Проводиться глибоке очищення води від металів, солей і всіх інших забруднень.
2. У фільтрів даного типу дуже високий ККД і вони довговічні.
3. Воду, пропущену через дану систему, в сирому вигляді можуть вживати навіть маленькі діти.
4. При використанні води з такого фільтра можна уникнути утворення накипу і іржі на побутовій техніці.

Серед найпопулярніших фільтрів, що використовують дану систему очищення води, найбільшого поширення набув стаціонарний фільтр. Це пов'язано із зручністю його використання. Незважаючи на те, що даний фільтр має значні габарити, він непомітний і абсолютно не заважає на кухні, так як встановлюється під мийкою і має окремий краник, з якого і надходить чиста вода. Крім того, у фільтра є свій резервуар, в якому накопичується очищена вода і вона доступна в будь-який час, при цьому не доводиться чекати, поки нафільтруется потрібну кількість води, наприклад, для чайника.

Єдиним недоліком фільтрів з системою зворотного осмосу може здатися його висока ціна. Але якщо взяти до уваги його продуктивність і термін служби, стане зрозуміло, що він окупить себе за досить короткий проміжок часу.