• +38

Залиште свій номер телефону, наші менеджери зв'яжуться з Вами в найближчий час.

  • +38

(044) 392-03-99

пн-пт: 9:30 - 19:00
сб: 10:00 - 17:00

Кошик (0)

Знижка 8% до кінця місяця - vodavdom.ua

Фільтри для води на Виноградарі

Є явні ознаки, які відрізняють чисту воду від забрудненої міськими комунікаціями. За цими ознаками неозброєним поглядом можна визначити, що вода, яка використовується в господарстві, сильно забруднена і непридатна для пиття:

1. Підтечи на посуді. Зазвичай вони бувають зеленуватого або бурого кольору. Це явна ознака того, що в воді містяться соляна і сірчана кислота. Системи очищення води Виноградаря не здатні усувати ці речовини, і тому таку воду пити не можна.

2. Каламутна вода. Якщо ви це помічаєте, значить, у воді присутня метан. Очищення води Виноградаря міськими службами проводиться в основному тільки від небезпечних бактерій і вірусів, а подібні речовини не усуваються.

3. Присмак металу. Каже про наявність у воді великої кількості заліза.

4. Деревне запах. Він є свідченням використання на очисних спорудах хлору.

5. Бурий осад. З'являється в воді в результаті утворення іржі в водопровідних трубах міської мережі. Як правило, труби ці не змінюються десятиліттями.

Щоб очистити воду від усіх цих домішок необхідно використовувати фільтри для води, Виноградар потребує цього так само, як всі інші райони столиці.

У магазинах присутня велика кількість всіляких фільтрів для води, кожен з них виконує певні функції, і перед вибором варто чітко знати, якого саме ефекту ви бажаєте досягти. Фільтри для води на Виноградарі можна купити в магазині або замовити через інтернет.

Якщо ж ви бажаєте, щоб фільтр виконував кілька функцій одночасно, то кращим вибором стане стаціонарний фільтр. Його переваги полягають в тому, що він виробляє багатоступеневу очистку води, покращує її смакові якості, має резервуар, що дозволяє накопичувати фільтровану воду.

Багатоступенева очищення води в такому фільтрі проводиться завдяки системі зворотного осмосу, яка на сьогоднішній день є найдосконалішою серед усіх систем очищення. Компоненти, що містяться в системі, діляться на обов'язкові та додаткові. Зрозуміло, обов'язкові йдуть в стандартній комплектації. А ось додаткові встановлюються за бажанням замовника, виходячи з його індивідуальних вимог. Модифікацій таких фільтрів існує кілька, вони залежать від типу корпусу, рівня мінералізації та напору води, а так само від пропускної здатності фільтра.