• +38

Залиште свій номер телефону, наші менеджери зв'яжуться з Вами в найближчий час.

  • +38

(044) 392-03-99

пн-пт: 9:30 - 19:00
сб: 10:00 - 17:00

Кошик (0)

Знижка 8% до кінця місяця - vodavdom.ua

Гарантія

Термін дії гарантії?

На всі товари, представлені в нашому магазині, поширюється гарантія терміном від 14 днів до 60 місяців залежно від гарантійної політики виробника. Термін гарантії вказаний в супроводжуючих документах: технічному паспорті, сервісній книжці і т.д. Підтвердженням гарантійних зобов'язань служить гарантійний талон виробника або гарантійний талон магазину vodavdom.ua.


Куди звертатися при настанні гарантійного випадку?

У разі настання гарантійного випадку покупець повинен звернутися в найближчий сервісний центр виробника або в Сервісний Центр «Вода в Дім».
Право на гарантійне обслуговування надає Гарантійний талон, в якому зазначено найменування товару, серійний номер, дата продажу та гарантійний термін виробу.


Де можна обміняти товар?

Обміняти або повернути товар можна в нашому сервісному центрі за адресою: Київ, вул. Будівельників, 32/2 з понеділка по п'ятницю з 9-00 до 19-00 або в суботу з 10-00 до 15-00


Ремонт, виїзний ремонт.

Фахівці нашої сервісної служби можуть призвести виїзний ремонт обладнання (в межах м. Київ) у випадках, якщо немає можливості доставити товар у Сервісний Центр. Такі випадки обговорюються окремо з менеджерами.


Увага!
При поверненні товару необхідний паспорт.


У яких випадках не надається гарантія?

  • Порушена збереження пломб.
  • Присутні механічні пошкодження товару внаслідок несанкціонованого розкриття товару або внаслідок необережних дій покупця.
  • Порушено правила експлуатації, зазначені у супровідних документах до товару.
  • Порушені технічні умови експлуатації (тиск мереж водопостачання, перепади мереж електропостачання і т.п.)