0 (800) 301-399 (044) 392-03-99
Замовити дзвінок

Введіть Ваш номер телефону

Вам незабаром зателефонують

Кращий фільтр для води

21 Липня 2016
У зв'язку з тим, що фільтрами для води зараз користуються всі поголовно, напевно перед кожним хоча б раз, та поставало питання: який кращий фільтр для води? Адже всім хочеться, щоб фільтр і воду очищав добре, і швидкість очищення була високою, щоб служив він довго і коштував при цьому не дорого, та й до того ж місця займав небагато і був зручний у використанні. Погодьтеся, критеріїв багато. І все ж вибір робити в будь-якому випадку доводиться. Спробуємо все ж визначитися, який фільтр є найкращим.

Почнемо з вугільних фільтрів. Вони є найпростішими, і в той же час дуже ефективними. Вугілля здатний поглинати все шкідливі домішки, які містяться у воді, і навіть мікроскопічних паразитів. Прослужити такий фільтр може від 6 до 9 місяців. Продовжити цей термін можна, якщо додатково встановити попередній фільтр, який буде здійснювати грубу очистку. Згодом якість очищення води знижується, тому головне в таких фільтрах - регулярна їх заміна, і тоді не доведеться турбуватися про якість води.

Ультрафіолетова установка. Опромінює воду ультрафіолетовими променями, за рахунок чого надійно і безпечно її знезаражує. Коштує така установка не надто дорого, вона проста у використанні і може прослужити довгий час.
Фільтри з системою зворотного осмосу. Дуже ефективно очищають воду, але процес цей досить повільний, що для деяких є великим мінусом.

Фільтри на кран. Вони дуже прості і зручні в застосуванні, прекрасно очищають воду і підходять до будь-якого крана, так як мають відразу кілька насадок. Такий фільтр має невеликі розміри і його зручно брати з собою. Він приєднується до крана, коли необхідна чиста вода, після ж його можна зняти і прибрати до наступного використання.

Проточні фільтри. Друге їх назва - картріджниє. Встановлюються такі фільтри під мийкою і здійснюють миттєву і дуже якісне очищення води. Завдяки високій швидкості фільтрації вони не потребують резервуарі для її накопичення.

Ультрафільтрація. Це одна з новітніх технологій, яка дозволяє одночасно знезаражувати і освітлювати воду. Протягом всього терміну використання такого фільтра якість очищення не знижується. Використовуються фільтри тривалий час, і вони дуже економічні у фінансовому плані.

Коментарі

Ви можете залишити свій коментар

Ваш коментар відправлений на модерацію