0 (800) 301-399 (044) 392-03-99
Замовити дзвінок

Введіть Ваш номер телефону

Вам незабаром зателефонують

Блог

Міфи про зворотний осмос - фото

Міфи про зворотний осмос

22 Травня 2017
Фахівці нашого магазину відповіли на основні питання і міфи про зворотний осмос! Впевнені, ця стаття допоможе вам зробити правильні висновки.
Знижки в нашому магазині - фото

Знижки в нашому магазині

24 Квітня 2017
У нашому магазині діє система знижок для наших постійних покупців! Що потрібно для того що б отримати знижку? Все дуже просто.

Зворотний осмос або бутильована вода? Що вигідніше? - фото

Зворотний осмос або бутильована вода? Що вигідніше?

04 Жовтня 2016
Не є таємницею, що якість водопровідної води в наших системах водопостачання не можна назвати ідеальним. Природно ніхто не захоче піддавати своє здоров'я ризику, вживати неякісний продукт і вихід з цього становища звичайно існує.
Методи очищення питної води - фото

Методи очищення питної води

16 Вересня 2016
На сьогоднішній день не можна виділити якийсь один спосіб очищення води, стверджуючи, що він досконалий, а інші ні. 

Як оплатити Замовлення на сайті? - фото

Як оплатити Замовлення на сайті?

14 Вересня 2016
Для тих наших покупців, які йдуть в ногу з часом, цінують свій час, а головне вміють економити, ми розробили просту і зрозумілу систему оплати замовлень на сайті.
Чиста вода для мами і малюка - фото

Чиста вода для мами і малюка

13 Вересня 2016
Перші місяці життя малюк вживає в їжу виключно материнське молоко, однак, склад молока годуючої мами здебільшого пов'язаний з тим, що вона вживає в їжу і яку воду п'є.

Накип і засоби боротьби з нею - фото

Накип і засоби боротьби з нею

12 Вересня 2016
Чим же є накип і наслідки її утворення. Всім відомий неприємний білий наліт на чайнику. На жаль він образуется не тільки на чайнику, але й на побутових водогрійних приладах, таких як, бойлери, пральні машини, котли, що загрожує передчасним виходом його з ладу. У даній статті ми розповімо як боротися з цим неприємним явищем.
Бутильована вода або фільтр для води? - фото

Бутильована вода або фільтр для води?

09 Вересня 2016
Останнім часом стало дуже поширеним набувати бутильовану воду. Давайте розглянемо трохи докладніше, що вона може собою представляти.

Фільтр-глечики. Наскільки добре очищають воду? - фото

Фільтр-глечики. Наскільки добре очищають воду?

02 Вересня 2016
Завдяки використанню новітніх матеріалів - технології очищення води зробили крок далеко вперед за останні 30 років. Ці зміни не могли залишити поза увагою сегмент очищення води за допомогою фільтрів-глечиків, вони користуються все більшою популярністю і цілком заслужено. Хоча на ринку надані більш технологічні рішення які зможуть очистити воду до джерельного стану, фільтри-глечики прекрасно справляються з доочищенням водопровідної води до оптимального стану.
Лайфхак. Зворотній осмос – що за «монстр» - фото

Лайфхак. Зворотній осмос – що за «монстр»

15 Серпня 2016
Лайфхак. Зворотній осмос – що за «монстр»

Кожна друга покупка фільтру для води в домашнє господарство в нашому магазині – це придбання системи на основі технології зворотного осмосу. Але ж пересічні люди практично не знаюсть навіть що воно таке! Пропонуємо розібратися що означає цей термін і чому саме ці фільтри так швидко набирають популярності серед покупців.

1 2