0 (800) 301-399 (044) 392-03-99
Замовити дзвінок

Введіть Ваш номер телефону

Вам незабаром зателефонують

Фільтр-глечики. Наскільки добре очищають воду?

02 Вересня 2016

Завдяки використанню новітніх матеріалів - технології очищення води зробили крок далеко вперед за останні 30 років. Ці зміни не могли залишити поза увагою сегмент очищення води за допомогою фільтрів-глечиків, вони користуються все більшою популярністю і цілком заслужено. Хоча на ринку надані більш технологічні рішення які зможуть очистити воду до джерельного стану, фільтри-глечики прекрасно справляються з доочищенням водопровідної води до оптимального стану.

Кожен виробник намагається не тільки поліпшити фільтруючі властивості своєї продукції, а й старанно працюють над дизайном і функціональністю своєї продукції. З'являється все більше моделей з електронними лічильниками ресурсу, більш функціональними комплектуючими для забезпечення зручної експлуатації.

Технології очищення також не стоять на місці, вони розвиваються все швидше завдяки матеріалам про які споживач раніше міг тільки мріяти. Основою кожного картриджа служить активоване вугілля, він видаляє з води хімічні забруднення, неприємні запахи і нормалізує смак. Довгий час активоване вугілля був основним матеріалом, що фільтрує, але останнім часом все більше виробників додають в конструкцію своїх картриджів іонообмінні смоли і новітні полімерні матеріали володіють унікальними властивостями по очищенню води.

Іонообмінні смоли знижують загальну мінералізацію води, знижують жорсткість води (захищають від накипу), а також очищають воду від важких металів, радіонуклідів, заліза. Вперше дані про властивості іонообмінних смол згадуються в 1850 р в роботі Гаррі Стівена Мейсі Томпсона в англійському науковому журналі. З тих пір інтерес до властивостей іонообмінних смол тільки зростав, а завдяки розробкам новітніх полімерних матеріалів функціонал використання і загальна ефективність виходять на нові рівні якості.

В окремій категорії знаходяться сучасні полімерні матеріали розроблені спеціально для очищення води. Наприклад полімери з просторово-глобулярної структурою спеціально розроблені на основі іонообмінних смол і мають унікальні властивості, що очищають. Вони поєднують в собі всі три основні методи очищення води - механічний, сорбційний і іонообмінний. Як говорилося вище, іонообмінний метод очищення очищає воду від важких металів, радіонуклідів, заліза і знижує жорсткість води. Сорбційний методхарактерний при використанні активованого вугілля і видаляє хімічні забруднення. А механічний метод очищення очищає воду від домішок піску, іржі та інших забруднень абразивного характеру.

Виробники систем очищення води останнім часом все частіше комбінують різні очисні матеріали для досягнення найкращого результату в очищенні води.

Підсумовуючи, можна стверджувати, що новітні картриджі для фільтр-глечиків мало чим поступаються традиційним методам очищення і різняться лише своєю продуктивністю і ресурсом роботи.Коментарі

Ви можете залишити свій коментар

Ваш коментар відправлений на модерацію