0 (800) 301-399 (044) 392-03-99
Замовити дзвінок

Введіть Ваш номер телефону

Вам незабаром зателефонують

Яка вода корисна для організму?

11 Серпня 2016
Нині багато говориться про важливість чистої води в здоров'ї людини, і що вода повинна потрапляти в організм в достатньому обсязі. Однак, питання не тільки в кількості води, що випивається а й в її якості. Давайте спробуємо розібратися: яка ж вода найбільш корисна для людини, ну або хоча б не заподіє шкоди організму?

Немає жодних сумнівів у тому, що водопровідну воду небажано (якщо не сказати – не можна) вживати безпосередньо з водопровідного крана. Вона містить у своєму складі хлор, метали, солі важких металів, пестициди та інші домішки. Вода з-під крана, перед вживанням повинна бути пропущена хоча б через елементарний вугільний фільтр.

Кип'ятіння води в даному випадку проблеми не вирішить. По-перше, кип'ячена вода вже не є живою, тобто практично не приносить користі організму. А по-друге, якщо вода перед кип'ятінням не була очищена або відстояна, то багато важких домішок так і залишаться в ній, що не додасть здоров'я людині, що використовує цю воду як питну і для приготування їжі.

Що стосується води мінералізованої, то вона, безумовно, корисна, але в розумних межах. Її не можна вживати як щоденну питну воду тривалий час, щоб не порушити в організмі сольовий баланс.

Вода в пляшках зараз дуже популярна, усюди рекламується і продається, але складність в тому, що відстежити з якого джерела вона була взята і як зберігалася, перш ніж потрапила в руки споживача, практично неможливо. Тут залишається тільки «вірити на слово» виробнику.

Прихильники здорового способу життя і харчування закликають до того, щоб вживати воду з живих джерел: артезіанських свердловин, колодязів. Прекрасний варіант, але дуже складно здійсненний в межах мегаполісів і просто великих міст.

Є також думка, що сама наближена за складом до води в нашому організмі – це тала вода. Існує спеціальний спосіб приготування такої води, вона виморожується особливим чином в кілька прийомів. Вважається дуже корисною, але на приготування потрібно досить багато часу, а вихід чистої води має невеликий обсяг.

У рамках великого міста питання з чистою питною водою вирішується в основному покупкою домашніх водоочисних систем і звичайних фільтрів для води. Можливо варіант не самий ідеальний, але краще, ніж неочищена вода, в будь-якому випадку. Тим більше що сучасний ринок в змозі запропонувати системи очищення води виходячи з індивідуальних потреб покупця.
 

Коментарі

Ви можете залишити свій коментар

Ваш коментар відправлений на модерацію