0 (800) 301-399 (044) 392-03-99
Замовити дзвінок

Введіть Ваш номер телефону

Вам незабаром зателефонують

Очищення води від бактерій

Очистка воды от бактерий
25 Липня 2016
Діяльність людини, обумовлена ​​науковим прогресом, справила далеко не найкращий вплив на якість води в річках, озерах та підземних джерелах. Якщо в далекі часи ресурсів природи було достатньо для процесу самоочищення води, то сьогодні це зовсім не так. Та величезна кількість мікроорганізмів, яке мешкає в нинішніх водних джерелах, матінка- природа просто не в змозі переробити самостійно.

Хоча водопровідна вода проходить не одну стадію очищення, але кількість патогенних (хвороботворних) бактерій в ній досить велика і може становити небезпеку для здоров'я людини. Попадання бактерій в очищену воду, як правило, пов'язано з станом самих водоочисних систем і труб, по яких вода надходить у будинки.

У складі питної води ми можемо виявити наступні види бактерій: сальмонели, холерну паличку, коліентеріт, дизентерія, черевний тиф. Вірусні інфекції, що найчастіше виникають при регулярному вживанні забрудненої води – це ротавіруси, аденовіруси, гепатити типу А, В, Е, поліомієліт. Паразити можуть викликати також такі хвороби як: лямбліоз, гельмінти, стрічкові черв'яки, аскаридоз, ентеробіоз, що призводить до порушення роботи травної системи, також можуть викликати головні болі, нудоту, алергічні реакції. Розмноження вірусів і бактерій у воді відбувається дуже швидкими темпами, що природно, оскільки водне середовище ідеальне для них. Хлорування води дає певний ефект, але залишки хлору все одно присутні в питній воді і згодом це не кращим чином позначається на здоров'ї людини.

Звичайно, проблема повинна вирішуватися на рівні забору та очищення води на водоочисних станціях, а також регулярної профілактики каналів водопостачання, але звичайна людина мало може на це вплинути. А от встановити систему очищення води в своєму будинку або скористатися фільтром-глечиком під силу більшості з нас.

Головне, забезпечувати правильний догляд і заміну змінних картриджів, щоб не накопичувати ті ж самі бактерії, мікроби і віруси. Багато виробників фільтрів пропонують у складі змінного картриджа для фільтра – срібло, яке здатне запобігати розмноженню бактерій. Одним з найпростіших і відомих способів боротьби з патогенними мікроорганізмами у питній воді можна назвати кип'ятіння. Однак в кип'яченій воді відсутні також і корисні бактерії, які необхідні людському організму.
 

Коментарі

Ви можете залишити свій коментар

Ваш коментар відправлений на модерацію