Array
(
  [0] => Array
    (
      [TEXT] => Доставка, Оплата
      [LINK] => /ua/purchase/dostavka/
      [SELECTED] => 
      [PERMISSION] => R
      [ADDITIONAL_LINKS] => Array
        (
        )

      [ITEM_TYPE] => D
      [ITEM_INDEX] => 0
      [PARAMS] => Array
        (
          [iconId] => delivery-icon
        )

      [DEPTH_LEVEL] => 1
      [IS_PARENT] => 
    )

  [1] => Array
    (
      [TEXT] => Послуги
      [LINK] => /ua/services/installation/
      [SELECTED] => 
      [PERMISSION] => R
      [ADDITIONAL_LINKS] => Array
        (
        )

      [ITEM_TYPE] => D
      [ITEM_INDEX] => 1
      [PARAMS] => Array
        (
          [iconId] => waranty-icon
        )

      [DEPTH_LEVEL] => 1
      [IS_PARENT] => 
    )

  [2] => Array
    (
      [TEXT] => Кредит
      [LINK] => /ua/purchase/ukrsibbank/
      [SELECTED] => 
      [PERMISSION] => R
      [ADDITIONAL_LINKS] => Array
        (
        )

      [ITEM_TYPE] => D
      [ITEM_INDEX] => 2
      [PARAMS] => Array
        (
          [iconId] => credit-icon
        )

      [DEPTH_LEVEL] => 1
      [IS_PARENT] => 
    )

  [3] => Array
    (
      [TEXT] => Пошук по бренду
      [LINK] => /ua/brands/
      [SELECTED] => 
      [PERMISSION] => R
      [ADDITIONAL_LINKS] => Array
        (
        )

      [ITEM_TYPE] => D
      [ITEM_INDEX] => 3
      [PARAMS] => Array
        (
          [iconId] => brand-icon
        )

      [DEPTH_LEVEL] => 1
      [IS_PARENT] => 
    )

  [4] => Array
    (
      [TEXT] => Контакти
      [LINK] => /ua/contacts/
      [SELECTED] => 
      [PERMISSION] => R
      [ADDITIONAL_LINKS] => Array
        (
        )

      [ITEM_TYPE] => D
      [ITEM_INDEX] => 4
      [PARAMS] => Array
        (
          [iconId] => contact-icon
        )

      [DEPTH_LEVEL] => 1
      [IS_PARENT] => 
    )

)
  
0 (800) 301-399 (044) 392-03-99
Замовити дзвінок

Введіть Ваш номер телефону

Вам незабаром зателефонують

 • Головна сторiнка
 • Блог
 • Зачем нужен минерализатор в системе обратного осмоса?

 • Навіщо потрібен мінералізатор в системі зворотного осмосу?

  05 Червня 2018

  Метод очищення води зворотним осмосом є практично повне очищення води від всіх розчинених у ній речовин і забруднень, до 99,8% домішок видаляється, в тому числі бактерії і віруси. Сам принцип роботи не дозволяє проходити крізь мембрану зворотного осмосу нічому крім молекул води, адже розмір пір мембрани всього 0,0001 мікрон. При подачі води на мембрану під тиском вона виступає своєрідним ситом з дуже дрібними осередками (0,0001 мкм), абсолютно чиста вода, вірніше її молекули проходять крізь ці осередки, а всі забруднення утворюють концентрат який зливається в дренаж. Вода є відмінним розчинником, це обумовлено її розмірами і фізичними властивостями. Через дуже маленького розміру більшу кількість молекул води можуть оточити молекулу речовини, що розчиняється, завдяки цьому вода і може бути мінеральною, просто в ній багато розчинених мінеральних речовин. Однак вода після системи зворотного осмосу складається, якщо так можна сказати, тільки з води, проте на ряду з шкідливими забрудненнями з неї видаляються і корисні мінерали. Тут головне розуміти, що співвідношення шкідливих і корисних речовин в нашій водопровідній воді далеко не в бік корисних. Ніякої кальцій з магнієм НЕ переважить на шальках терезів забруднення хлором і органічними забрудненнями.

  Насправді споживати щодня високомінералізованих воду не зовсім корисно, перенасичення мінералами теж може принести шкоду здоров'ю, так само, як і їх нестача в раціоні харчування. Саме тому не можна постійно пити лікувальні мінеральні води, там занадто великий вміст мінеральних речовин від 10 г / л. Використання лікувальних мінеральних вод без контролю лікаря також загрожує передозуванням, їх потрібно вживати курсами в суворій відповідності з призначеннями. При споживанні великої кількості води насиченою мінералами можуть виникнути проблеми з нирками і суглобами. Найбільш оптимальною питною водою для щоденного використання є вода очищена від усіх забруднень, адже людина отримує практично всі необхідні корисні речовини з їжею при збалансованому харчуванні. Деякі народи стверджують, що вода очищена від мінералів несе шкоду людині, так би мовити вимиває мінерали з організму, це повна дурість. Людський організм відмінно збалансована система і він сам прекрасно справляється з регулюванням необхідної кількості корисних речовин. Висновок мінералів з організму відбувається постійно з відходами життєдіяльності, необхідно лише поповнювати їх запас. Як говорилося вище, більшість необхідних мінеральних речовин людина отримує з їжі, наприклад в 100 грамах твердого сиру міститься від 800 до 1200 міліграмів кальцію, при добовій потребі дорослої людини в 1000 міліграм кальцію.

  Якщо мінерали в воді не є обов'язковими речовинами, навіщо взагалі потрібен мінералізатор в системах зворотного осмосу? В основному для поліпшення смаку води, адже ми звикли до питної води в якій є хоч мінімальна кількість мінералів які і надають воду приємний смак. Для вирішення цієї проблеми і були розроблені спеціальні картриджі мінералізатори, вони наповнені збалансованим складом природних мінералів і повторюють природний процес насичення мінералами, очищена вода проходить крізь шар природних мінералів і завдяки своїм властивостям розчиняє в собі необхідну кількість. При цьому не відбувається перенасичення мінеральними речовинами і вода набуває приємний смак. Таку воду рекомендується вживати тільки для питних цілей, адже під час приготування їжі на очищеній воді, мінерали надходять в неї з продуктів. Для поділу води на очищену і насичену мінералами системи зворотного осмосу комплектуються спеціальним краном, і ви легко можете набрати воду як для приготування їжі, так і просто для пиття.

  У підсумку, після установки зворотного осмосу з мінералізатором ви завжди будете забезпечені чистою водою для готування, і мінералізованої, смачною водою для пиття!

  Коментарі

  Ви можете залишити свій коментар

  Ваш коментар відправлений на модерацію